Back to homepage PMSR.sk
Slovak Gliding Championship 2020
04.07. - 19.07.2020
Archív

Monitor súťaže

15m class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Status
Jana Trešlová Czech Republic 15m class Discus 2 GX Doma
Bartoník Oldřich Czech Republic 15m class KKB 15 N1 Neštartoval
Nováková Dana Czech Republic 15m class LS-8 AU Doma
Valečko Slavomír Czech Republic 15m class Discus CS IYB Doma
Jánoška Peter Slovakia 15m class LS- 6c/15m N6 Doma
Kusbach Jiri Slovakia 15m class KKB15FES B Doma
Divok Maroš Slovakia 15m class Discus 3D Doma
Divoková Viktória Slovakia 15m class Discus 2b DI Doma
Peško Jozef Slovakia 15m class LS 8t HM Doma
Jančik Dominik Slovakia 15m class LS8 SI Doma
Arpas Tibor Slovakia 15m class LS8 TC Doma
Club class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Status
Zubak Dusan Czech Republic Club class VSO-10 M8 Doma
Novak Ivan Czech Republic Club class LS-4 IX Doma
Kos Jakub Poland Club class SZD-48 Jantar Standard 3 ZAR Doma
Noga Tibor Slovakia Club class ASW 19 B A4 Doma
Posluch Samuel Slovakia Club class Pegase C101A ZD Doma
Borcha Juraj Slovakia Club class Standard Cirrus JB Doma
Vašek Bohumil Slovakia Club class Centair Pegase C101AP LL Doma
Benedikovič Karol Slovakia Club class Std.Cirrus AM Doma
Schuller Edmund Slovakia Club class ASW 24WL ZS Doma
Zubák Ján Slovakia Club class VSO-10 82 Doma
Kožár Jozef Slovakia Club class LS1-f MF Doma
Šrank Miloš Slovakia Club class ASW-24WL CK Doma
Zelenaj Anton Slovakia Club class ASW15B TZ Doma
Petro Roman Slovakia Club class C101A 101 Doma
Krak Rastislav Slovakia Club class Twin Astir G 103 TAT Doma
Sopirjak Jozef Slovakia Club class DG 101G ELAN SX Doma
Rizzi Alberto Slovakia Club class DG-202 SJ Doma
Klepac Peter Slovakia Club class Grob G102 Astir CS 78 Doma
Španiel Oldřich Slovakia Club class ASW 19 BA4 Doma
Seman Marek Slovakia Club class C101-D Pegase HS Pristátie v teréne
Homola Ludovít Slovakia Club class ASW 20 II Neštartoval
Šiška Šimon Slovakia Club class Ls 4 BM Doma
Jurovic Martin Slovakia Club class C-101A J2 Doma
Vyletel Jozef Slovakia Club class VSO-10 18 Doma
Hrnčírik Ján Slovakia Club class JANUS C FM T Neštartoval
Chabada Ivan Slovakia Club class PIK 20B KM Neštartoval
Mlynáriková Martina Slovakia Club class Twin Astir G103 VLT Doma
Mlynárik Miroslav Slovakia Club class Astir CS-77 WW Doma
Beluško Ľubomír Slovakia Club class Centrair 201B Marianne AM Doma
Gossányi Peter Slovakia Club class Discus CS VP Doma
Toman Martin Slovakia Club class std. Cirrus MJ Doma
Surovčík Milan Slovakia Club class Twin Astir ZA Doma
Mikuláš Erik Slovakia Club class LS-1f LS Doma
Šabľa Martin Slovakia Club class Std. Cirrus SA Doma
Marinčák Martin Slovakia Club class Cirrus std CV Doma
Szabó Marián Slovakia Club class VT-116 84 Neštartoval
Surovčík ml. Milan Slovakia Club class C-101A Pegase EL Doma
Fratrik Tibor Slovakia Club class ASW19 A1 Doma
Golc Katarina Slovakia Club class VSO-10 10 Neštartoval
Kovalčík Ján Slovakia Club class C101A Pegase OI Doma
Michalík František Slovakia Club class DG300 FM Pristátie v teréne
Hlinka Ján Slovakia Club class C101A Pegase MT Doma
Liška Štefan Slovakia Club class C-101 A H Neštartoval
Studienka Branislav Slovakia Club class Std. Astir III 72 Doma
Straka Marek Slovakia Club class LS-3 AI Doma
Combi class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Status
Doupal Lubomir Czech Republic Combi class Ventus LD Doma
CERNEZZI aldo Italy Combi class DG800B TI Doma
Foltín Vladimír Slovakia Combi class JS3 18m 3 Doma
Hupka Peter Slovakia Combi class DG-1000T NIT Doma
Mracek Roman Slovakia Combi class LS8-18 JB Doma
Šimončič Štefan Slovakia Combi class Duo Discus 2X Doma
Krejčiřík Petr Slovakia Combi class JS 1 ZF Doma
Benedikt Lukas Slovakia Combi class Ventus 3 fes LB Doma
Divok Ján Slovakia Combi class Discus 2cT DJ Doma
Laho Benedikt Slovakia Combi class Discus 2ct 18m JH Doma
Abonyi Peter Slovakia Combi class Ventus C; 17,6m PA Doma
kollár Michal Slovakia Combi class Arcus M TA3 Doma
Jakubčák Ľubík Slovakia Combi class Arcus M CÁR Doma
Bobok Tomáš Slovakia Combi class Discus 2ct AL Doma
Niko Eduard Slovakia Combi class Discus 2ct AE Doma
Černý Pavol Slovakia Combi class Ventus 2CxT FR Doma
Beláková Gabriela Slovakia Combi class Discus 2cT EF Doma
Lojdl Milan Slovakia Combi class ventus 2cxt MJ1 Doma
MAM2020
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Created by WebCreative.info © 2010 - 2020 All rights reserved.