Back to homepage PMSR.sk
Slovak Gliding Championship 2020
04.07. - 19.07.2020
Archív

Pretekári

Max počet pretekárov Max počet náhradníkov Aktuálne zaregistrovaných pretekárov Aktuálne akceptovaných pretekárov Počet voľných štartovných miest Riadny pretekár Náhradník
70 30 74 74 26

Riadni pretekári

15m class
Priezvisko Meno 2. člen posádky Krajina / Aeroklub Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný
1. Jánoška Peter Slovakia
Nitra
15m class LS- 6c/15m N6
2. Kusbach Jiri Slovakia
Luhačovice
15m class KKB15FES B
3. Jana Trešlová Czech Republic
Raná
15m class Discus 2 GX
4. Divok Maroš Slovakia
Spišská Nová Ves
15m class Discus 3D
5. Divoková Viktória Slovakia
Spišská Nová Ves
15m class Discus 2b DI
6. Bartoník Oldřich Czech Republic
Luhačovice
15m class KKB 15 N1
7. Nováková Dana Czech Republic
Aeroklub Mladá Boleslav
15m class LS-8 AU
8. Valečko Slavomír Czech Republic
AK Hranice
15m class Discus CS IYB
9. Peško Jozef Slovakia
Nitra
15m class LS 8t HM
10. Jančik Dominik Slovakia
Nitra
15m class LS8 SI
11. Arpas Tibor Slovakia
Nitra
15m class LS8 TC
Club class
Priezvisko Meno 2. člen posádky Krajina / Aeroklub Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný
1. Noga Tibor Slovakia
SGC Martin
Club class ASW 19 B A4
2. Posluch Samuel Slovakia
AK Martin
Club class Pegase C101A ZD
3. Borcha Juraj Slovakia
AK Partizánske
Club class Standard Cirrus JB
4. Vašek Bohumil Slovakia
Partizánske
Club class Centair Pegase C101AP LL
5. Benedikovič Karol Slovakia
Air Sympatia
Club class Std.Cirrus AM
6. Schuller Edmund Slovakia
Lučenec
Club class ASW 24WL ZS
7. Zubák Ján Slovakia
Partizánske
Club class VSO-10 82
8. Kožár Jozef Slovakia
AK Martin
Club class LS1-f MF
9. Šrank Miloš Slovakia
Nové Zámky
Club class ASW-24WL CK
10. Zelenaj Anton Slovakia
Nové zámky
Club class ASW15B TZ
11. Zubak Dusan Czech Republic
Aeroklub Partizanske
Club class VSO-10 M8
12. Petro Roman Slovakia
Nitra
Club class C101A 101
13. Krak Rastislav Kraková Katarína Slovakia
Poprad
Club class Twin Astir G 103 TAT
14. Sopirjak Jozef Slovakia
Košice
Club class DG 101G ELAN SX
15. Rizzi Alberto Slovakia
Holic
Club class DG-202 SJ
16. Klepac Peter Slovakia
AK Nitra
Club class Grob G102 Astir CS 78
17. Španiel Oldřich Slovakia
Bratislava
Club class ASW 19 BA4
18. Seman Marek Marek Seman Slovakia
AK Prešov
Club class C101-D Pegase HS
19. Homola Ludovít Slovakia
Bratislava
Club class ASW 20 II
20. Šiška Šimon Slovakia
Aeroklub Martin
Club class Ls 4 BM
21. Jurovic Martin Slovakia
Bratislava
Club class C-101A J2
22. Vyletel Jozef Slovakia
Očová
Club class VSO-10 18
23. Hrnčírik Ján Mikula Elígius Slovakia
Trnava
Club class JANUS C FM T
24. Chabada Ivan Slovakia
Banská Bystrica
Club class PIK 20B KM
25. Mlynáriková Martina Bajana Ivan Slovakia
Banská Bystrica
Club class Twin Astir G103 VLT
26. Mlynárik Miroslav Slovakia
Banská Bystrica
Club class Astir CS-77 WW
27. Beluško Ľubomír Minárik Lukáš Slovakia
Prešov
Club class Centrair 201B Marianne AM
28. Gossányi Peter Slovakia
Nové Zámky
Club class Discus CS VP
29. Toman Martin Slovakia
Prešov
Club class std. Cirrus MJ
30. Surovčík Milan Dudášová Alžbeta Slovakia
Žilina
Club class Twin Astir ZA
31. Mikuláš Erik Slovakia
Partizánske
Club class LS-1f LS
32. Novak Ivan Ivan Novak Czech Republic
Mladá Boleslav
Club class LS-4 IX
33. Šabľa Martin Slovakia
AK SNV
Club class Std. Cirrus SA
34. Marinčák Martin Slovakia
Prešov
Club class Cirrus std CV
35. Szabó Marián Slovakia
Air Sympatia Trenčín
Club class VT-116 84
36. Surovčík ml. Milan Slovakia
Žilina
Club class C-101A Pegase EL
37. Fratrik Tibor Slovakia
SGC Martin
Club class ASW19 A1
38. Golc Katarina Slovakia
Prešov
Club class VSO-10 10
39. Kovalčík Ján Slovakia
AK Bratislava
Club class C101A Pegase OI
40. Michalík František Slovakia
Trenčín
Club class DG300 FM
41. Kos Jakub Poland
Górska Szkoła Szybowcowa Żar
Club class SZD-48 Jantar Standard 3 ZAR
42. Hlinka Ján Slovakia
AK Martin
Club class C101A Pegase MT
43. Liška Štefan Slovakia
Trnava
Club class C-101 A H
44. Studienka Branislav Branislav Studienka Slovakia
AK Trencin
Club class Std. Astir III 72
45. Straka Marek Slovakia
Trenčín
Club class LS-3 AI
Combi class
Priezvisko Meno 2. člen posádky Krajina / Aeroklub Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný
1. Foltín Vladimír Slovakia
Nitra
Combi class JS3 18m 3
2. Hupka Peter Holák Zdenko Slovakia
Nitra
Combi class DG-1000T NIT
3. Mracek Roman Slovakia
Plzen-Letkov
Combi class LS8-18 JB
4. Šimončič Štefan Škrabálek Peter Slovakia
Bratislava
Combi class Duo Discus 2X
5. Krejčiřík Petr Slovakia
Hranice
Combi class JS 1 ZF
6. Benedikt Lukas Slovakia
AK Trnava
Combi class Ventus 3 fes LB
7. CERNEZZI aldo ALDO CERNEZZI Italy
ACAO -Varese
Combi class DG800B TI
8. Divok Ján Slovakia
Spišská Nová Ves
Combi class Discus 2cT DJ
9. Doupal Lubomir Czech Republic
LKKM
Combi class Ventus LD
10. Laho Benedikt Slovakia
Trnava
Combi class Discus 2ct 18m JH
11. Abonyi Peter Slovakia
AK Ružomberok
Combi class Ventus C; 17,6m PA
12. kollár Michal Kromka Ján Slovakia
Poprad
Combi class Arcus M TA3
13. Jakubčák Ľubík Sulírová Antónia Slovakia
SGC Martin
Combi class Arcus M CÁR
14. Bobok Tomáš Slovakia
Prievidza
Combi class Discus 2ct AL
15. Niko Eduard Slovakia
Aeroklub Prievidza
Combi class Discus 2ct AE
16. Černý Pavol Slovakia
SGC Martin
Combi class Ventus 2CxT FR
17. Beláková Gabriela Slovakia
Prievidza
Combi class Discus 2cT EF
18. Lojdl Milan Slovakia
Martin
Combi class ventus 2cxt MJ1
MAM2020
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.

Náhradníci

15m class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Club class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Combi class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
MAM2020
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Created by WebCreative.info © 2010 - 2020 All rights reserved.