Back to homepage PMSR.sk
Slovak Gliding Championship 2022
12.06. - 25.06.2022
Archív

Pretekári

Max počet pretekárov Max počet náhradníkov Aktuálne zaregistrovaných pretekárov Aktuálne akceptovaných pretekárov Počet voľných štartovných miest Riadny pretekár Náhradník
70 5 42 39 36

Riadni pretekári

Club
Priezvisko Meno 2. člen posádky Krajina / Aeroklub Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný
1. Šabľa Martin Slovakia
AK SNV
Club Discus b 70
2. Noga Tibor Slovakia
SGC Drazkovce
Club ASW19B A4
3. Straka Marek Slovakia
Dubnica
Club LS3 AI
4. Florián Jan Czech Republic
Zbraslavice
Club Std. Cirrus C1
5. Šiška Šimon Slovakia
AK Martin
Club Asw 24 CK
6. Divok Maroš Slovakia
Spišská Nová Ves
Club Discus b D3
7. Posluch Samuel Slovakia
AK Martin
Club ASW 20 II
8. Hlinka Ján Slovakia
AK Martin
Club LS4 MA
9. Kožár Jozef Slovakia
AK Martin
Club LS1-f MF
10. Smolka Daniel Slovakia
Prievidza
Club ASW-20 MP
11. Sidor Juraj Slovakia
Holíč
Club Std.Cirrus NM
12. Beliansky Miroslav Slovakia
AK Bratislava
Club Pegase OT
13. Surovčík Jr. Milan Slovakia
Žilina
Club ASW 20 S
14. Berko Igor Slovakia
AK SNV
Club Std. Cirrus SA
15. Frátrik Tibor Slovakia
SGC Martin
Club ASW20c VG
16. Schuller Edmund Slovakia
Lučenec
Club ASW 24 W ZS
Combi A
Priezvisko Meno 2. člen posádky Krajina / Aeroklub Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný
1. Divoková Viktória Slovakia
Spišská Nová Ves
Combi A Discus b 3D
2. Nováková Dana Czech Republic
Aeroklub Mladá Boleslav
Combi A LS-8 AU
3. Bajana Ivan Slovakia
SGC Martin
Combi A Discus 2b DI
4. Kronek Daniel Slovakia
SGC Martin
Combi A Vebtus bt 15m DK
5. Niko Eduard Slovakia
Prievidza
Combi A Duo Discus DP
6. Moravcová Barbora Czech Republic
Zbraslavice
Combi A LS8a 15m EU
7. Jančik Dominik Slovakia
Nitra
Combi A LS6 GI
8. Petro Roman Šnirc Martin Slovakia
Nitra
Combi A DG1000T NIT
9. Kollár Michal Kromka Ján Slovakia
Poprad
Combi A Arcus M TA3
Combi B
Priezvisko Meno 2. člen posádky Krajina / Aeroklub Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný
1. Fürješ Martin Slovakia
SGC Martin
Combi B JS 3/ 18 3
2. Pokorný Peter Slovakia
Bratislava
Combi B ASG29E 9E
3. Bobok Tomáš Slovakia
Prievidza
Combi B Discus 2ct AL
4. Belakova Gabriela Slovakia
Prievidza
Combi B Ventus3M CAT
5. Divok Ján Slovakia
Spišská Nová Ves
Combi B Discus 2cT DJ
6. Jurovic Martin Slovakia
Bratislava
Combi B Ventus c JQ
7. Benedikt Lukáš Slovakia
Trnava
Combi B Ventus 3F LB
8. Doupal Lubomír Czech Republic
LKKM
Combi B Ventus 2cxM LD
9. Šrank Miloš Slovakia
Nové Zámky
Combi B ASG-29E LK
10. Lojdl Milan Slovakia
AK Martin
Combi B Ventus 2cxt MJ1
11. Abonyi Peter Slovakia
Ružomberok
Combi B Ventus C PA
12. Pechanec Marek Czech Republic
Luhacovice
Combi B JS3 18 Q1
13. Novak Ivan Czech Republic
Mladá Boleslav
Combi B ASG-29 QZ
14. Krejčiřík Petr Czech Republic
Hranice
Combi B JS MD-3 VB
15. Kubovčík Viliam Slovakia
Poprad
Combi B ventus2cxt VV
16. Krejcirik Radek Czech Republic
Hranice
Combi B JS1C EVO ZF
17. Kovalčík Ján Slovakia
AK Bratislava
Combi B Discus 2C FES ZI

Náhradníci

Club
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Combi A
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Combi B
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Created by WebCreative.info © 2010 - 2022 All rights reserved.