Back to homepage PMSR.sk
Slovak Gliding Championship 2020
04.07. - 19.07.2020
Archív

Pretekári

Max počet pretekárov Max počet náhradníkov Aktuálne zaregistrovaných pretekárov Aktuálne akceptovaných pretekárov Počet voľných štartovných miest Riadny pretekár Náhradník
70 30 74 74 26

Riadni pretekári

15m class
Priezvisko Meno 2. člen posádky Krajina / Aeroklub Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný
1. Divok Maroš Slovakia
Spišská Nová Ves
15m class Discus 3D
2. Nováková Dana Czech Republic
Aeroklub Mladá Boleslav
15m class LS-8 AU
3. Kusbach Jiri Slovakia
Luhačovice
15m class KKB15FES B
4. Divoková Viktória Slovakia
Spišská Nová Ves
15m class Discus 2b DI
5. Jana Trešlová Czech Republic
Raná
15m class Discus 2 GX
6. Peško Jozef Slovakia
Nitra
15m class LS 8t HM
7. Valečko Slavomír Czech Republic
AK Hranice
15m class Discus CS IYB
8. Bartoník Oldřich Czech Republic
Luhačovice
15m class KKB 15 N1
9. Jánoška Peter Slovakia
Nitra
15m class LS- 6c/15m N6
10. Jančik Dominik Slovakia
Nitra
15m class LS8 SI
11. Arpas Tibor Slovakia
Nitra
15m class LS8 TC
Club class
Priezvisko Meno 2. člen posádky Krajina / Aeroklub Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný
1. Golc Katarina Slovakia
Prešov
Club class VSO-10 10
2. Petro Roman Slovakia
Nitra
Club class C101A 101
3. Vyletel Jozef Slovakia
Očová
Club class VSO-10 18
4. Studienka Branislav Branislav Studienka Slovakia
AK Trencin
Club class Std. Astir III 72
5. Klepac Peter Slovakia
AK Nitra
Club class Grob G102 Astir CS 78
6. Zubák Ján Slovakia
Partizánske
Club class VSO-10 82
7. Szabó Marián Slovakia
Air Sympatia Trenčín
Club class VT-116 84
8. Fratrik Tibor Slovakia
SGC Martin
Club class ASW19 A1
9. Noga Tibor Slovakia
SGC Martin
Club class ASW 19 B A4
10. Straka Marek Slovakia
Trenčín
Club class LS-3 AI
11. Benedikovič Karol Slovakia
Air Sympatia
Club class Std.Cirrus AM
12. Beluško Ľubomír Minárik Lukáš Slovakia
Prešov
Club class Centrair 201B Marianne AM
13. Španiel Oldřich Slovakia
Bratislava
Club class ASW 19 BA4
14. Šiška Šimon Slovakia
Aeroklub Martin
Club class Ls 4 BM
15. Šrank Miloš Slovakia
Nové Zámky
Club class ASW-24WL CK
16. Marinčák Martin Slovakia
Prešov
Club class Cirrus std CV
17. Surovčík ml. Milan Slovakia
Žilina
Club class C-101A Pegase EL
18. Michalík František Slovakia
Trenčín
Club class DG300 FM
19. Liška Štefan Slovakia
Trnava
Club class C-101 A H
20. Seman Marek Marek Seman Slovakia
AK Prešov
Club class C101-D Pegase HS
21. Homola Ludovít Slovakia
Bratislava
Club class ASW 20 II
22. Novak Ivan Ivan Novak Czech Republic
Mladá Boleslav
Club class LS-4 IX
23. Jurovic Martin Slovakia
Bratislava
Club class C-101A J2
24. Borcha Juraj Slovakia
AK Partizánske
Club class Standard Cirrus JB
25. Chabada Ivan Slovakia
Banská Bystrica
Club class PIK 20B KM
26. Vašek Bohumil Slovakia
Partizánske
Club class Centair Pegase C101AP LL
27. Mikuláš Erik Slovakia
Partizánske
Club class LS-1f LS
28. Zubak Dusan Czech Republic
Aeroklub Partizanske
Club class VSO-10 M8
29. Kožár Jozef Slovakia
AK Martin
Club class LS1-f MF
30. Toman Martin Slovakia
Prešov
Club class std. Cirrus MJ
31. Hlinka Ján Slovakia
AK Martin
Club class C101A Pegase MT
32. Kovalčík Ján Slovakia
AK Bratislava
Club class C101A Pegase OI
33. Šabľa Martin Slovakia
AK SNV
Club class Std. Cirrus SA
34. Rizzi Alberto Slovakia
Holic
Club class DG-202 SJ
35. Sopirjak Jozef Slovakia
Košice
Club class DG 101G ELAN SX
36. Hrnčírik Ján Mikula Elígius Slovakia
Trnava
Club class JANUS C FM T
37. Krak Rastislav Kraková Katarína Slovakia
Poprad
Club class Twin Astir G 103 TAT
38. Zelenaj Anton Slovakia
Nové zámky
Club class ASW15B TZ
39. Mlynáriková Martina Bajana Ivan Slovakia
Banská Bystrica
Club class Twin Astir G103 VLT
40. Gossányi Peter Slovakia
Nové Zámky
Club class Discus CS VP
41. Mlynárik Miroslav Slovakia
Banská Bystrica
Club class Astir CS-77 WW
42. Surovčík Milan Dudášová Alžbeta Slovakia
Žilina
Club class Twin Astir ZA
43. Kos Jakub Poland
Górska Szkoła Szybowcowa Żar
Club class SZD-48 Jantar Standard 3 ZAR
44. Posluch Samuel Slovakia
AK Martin
Club class Pegase C101A ZD
45. Schuller Edmund Slovakia
Lučenec
Club class ASW 24WL ZS
Combi class
Priezvisko Meno 2. člen posádky Krajina / Aeroklub Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný
1. Šimončič Štefan Škrabálek Peter Slovakia
Bratislava
Combi class Duo Discus 2X
2. Foltín Vladimír Slovakia
Nitra
Combi class JS3 18m 3
3. Niko Eduard Slovakia
Aeroklub Prievidza
Combi class Discus 2ct AE
4. Bobok Tomáš Slovakia
Prievidza
Combi class Discus 2ct AL
5. Jakubčák Ľubík Sulírová Antónia Slovakia
SGC Martin
Combi class Arcus M CÁR
6. Divok Ján Slovakia
Spišská Nová Ves
Combi class Discus 2cT DJ
7. Beláková Gabriela Slovakia
Prievidza
Combi class Discus 2cT EF
8. Černý Pavol Slovakia
SGC Martin
Combi class Ventus 2CxT FR
9. Mracek Roman Slovakia
Plzen-Letkov
Combi class LS8-18 JB
10. Laho Benedikt Slovakia
Trnava
Combi class Discus 2ct 18m JH
11. Benedikt Lukas Slovakia
AK Trnava
Combi class Ventus 3 fes LB
12. Doupal Lubomir Czech Republic
LKKM
Combi class Ventus LD
13. Lojdl Milan Slovakia
Martin
Combi class ventus 2cxt MJ1
14. Hupka Peter Holák Zdenko Slovakia
Nitra
Combi class DG-1000T NIT
15. Abonyi Peter Slovakia
AK Ružomberok
Combi class Ventus C; 17,6m PA
16. kollár Michal Kromka Ján Slovakia
Poprad
Combi class Arcus M TA3
17. CERNEZZI aldo ALDO CERNEZZI Italy
ACAO -Varese
Combi class DG800B TI
18. Krejčiřík Petr Slovakia
Hranice
Combi class JS 1 ZF
MAM2020
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.

Náhradníci

15m class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Club class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Combi class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
MAM2020
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Created by WebCreative.info © 2010 - 2020 All rights reserved.