Back to homepage PMSR.sk
Slovak Gliding Championship 2022
12.06. - 25.06.2022
Archív

Pretekári

Max počet pretekárov Max počet náhradníkov Aktuálne zaregistrovaných pretekárov Aktuálne akceptovaných pretekárov Počet voľných štartovných miest Riadny pretekár Náhradník
70 5 42 39 36

Riadni pretekári

Club
Priezvisko Meno 2. člen posádky Krajina / Aeroklub Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný
1. Posluch Samuel Slovakia
AK Martin
Club ASW 20 II
2. Surovčík Jr. Milan Slovakia
Žilina
Club ASW 20 S
3. Šiška Šimon Slovakia
AK Martin
Club Asw 24 CK
4. Schuller Edmund Slovakia
Lučenec
Club ASW 24 W ZS
5. Smolka Daniel Slovakia
Prievidza
Club ASW-20 MP
6. Noga Tibor Slovakia
SGC Drazkovce
Club ASW19B A4
7. Frátrik Tibor Slovakia
SGC Martin
Club ASW20c VG
8. Šabľa Martin Slovakia
AK SNV
Club Discus b 70
9. Divok Maroš Slovakia
Spišská Nová Ves
Club Discus b D3
10. Kožár Jozef Slovakia
AK Martin
Club LS1-f MF
11. Straka Marek Slovakia
Dubnica
Club LS3 AI
12. Hlinka Ján Slovakia
AK Martin
Club LS4 MA
13. Beliansky Miroslav Slovakia
AK Bratislava
Club Pegase OT
14. Florián Jan Czech Republic
Zbraslavice
Club Std. Cirrus C1
15. Berko Igor Slovakia
AK SNV
Club Std. Cirrus SA
16. Sidor Juraj Slovakia
Holíč
Club Std.Cirrus NM
Combi A
Priezvisko Meno 2. člen posádky Krajina / Aeroklub Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný
1. Kollár Michal Kromka Ján Slovakia
Poprad
Combi A Arcus M TA3
2. Petro Roman Šnirc Martin Slovakia
Nitra
Combi A DG1000T NIT
3. Bajana Ivan Slovakia
SGC Martin
Combi A Discus 2b DI
4. Divoková Viktória Slovakia
Spišská Nová Ves
Combi A Discus b 3D
5. Niko Eduard Slovakia
Prievidza
Combi A Duo Discus DP
6. Nováková Dana Czech Republic
Aeroklub Mladá Boleslav
Combi A LS-8 AU
7. Jančik Dominik Slovakia
Nitra
Combi A LS6 GI
8. Moravcová Barbora Czech Republic
Zbraslavice
Combi A LS8a 15m EU
9. Kronek Daniel Slovakia
SGC Martin
Combi A Vebtus bt 15m DK
Combi B
Priezvisko Meno 2. člen posádky Krajina / Aeroklub Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný
1. Novak Ivan Czech Republic
Mladá Boleslav
Combi B ASG-29 QZ
2. Šrank Miloš Slovakia
Nové Zámky
Combi B ASG-29E LK
3. Pokorný Peter Slovakia
Bratislava
Combi B ASG29E 9E
4. Kovalčík Ján Slovakia
AK Bratislava
Combi B Discus 2C FES ZI
5. Divok Ján Slovakia
Spišská Nová Ves
Combi B Discus 2cT DJ
6. Bobok Tomáš Slovakia
Prievidza
Combi B Discus 2ct AL
7. Fürješ Martin Slovakia
SGC Martin
Combi B JS 3/ 18 3
8. Krejčiřík Petr Czech Republic
Hranice
Combi B JS MD-3 VB
9. Krejcirik Radek Czech Republic
Hranice
Combi B JS1C EVO ZF
10. Pechanec Marek Czech Republic
Luhacovice
Combi B JS3 18 Q1
11. Doupal Lubomír Czech Republic
LKKM
Combi B Ventus 2cxM LD
12. Lojdl Milan Slovakia
AK Martin
Combi B Ventus 2cxt MJ1
13. Benedikt Lukáš Slovakia
Trnava
Combi B Ventus 3F LB
14. Jurovic Martin Slovakia
Bratislava
Combi B Ventus c JQ
15. Abonyi Peter Slovakia
Ružomberok
Combi B Ventus C PA
16. Kubovčík Viliam Slovakia
Poprad
Combi B ventus2cxt VV
17. Belakova Gabriela Slovakia
Prievidza
Combi B Ventus3M CAT

Náhradníci

Club
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Combi A
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Combi B
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Created by WebCreative.info © 2010 - 2022 All rights reserved.