Back to homepage PMSR.sk
Slovak Gliding Championship 2022
12.06. - 25.06.2022
Archív

Pretekári

Max počet pretekárov Max počet náhradníkov Aktuálne zaregistrovaných pretekárov Aktuálne akceptovaných pretekárov Počet voľných štartovných miest Riadny pretekár Náhradník
70 5 42 39 36

Riadni pretekári

Club
Priezvisko Meno 2. člen posádky Krajina / Aeroklub Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný
1. Florián Jan Czech Republic
Zbraslavice
Club Std. Cirrus C1
2. Posluch Samuel Slovakia
AK Martin
Club ASW 20 II
3. Šiška Šimon Slovakia
AK Martin
Club Asw 24 CK
4. Noga Tibor Slovakia
SGC Drazkovce
Club ASW19B A4
5. Schuller Edmund Slovakia
Lučenec
Club ASW 24 W ZS
6. Šabľa Martin Slovakia
AK SNV
Club Discus b 70
7. Beliansky Miroslav Slovakia
AK Bratislava
Club Pegase OT
8. Smolka Daniel Slovakia
Prievidza
Club ASW-20 MP
9. Berko Igor Slovakia
AK SNV
Club Std. Cirrus SA
10. Surovčík Jr. Milan Slovakia
Žilina
Club ASW 20 S
11. Frátrik Tibor Slovakia
SGC Martin
Club ASW20c VG
12. Kožár Jozef Slovakia
AK Martin
Club LS1-f MF
13. Divok Maroš Slovakia
Spišská Nová Ves
Club Discus b D3
14. Straka Marek Slovakia
Dubnica
Club LS3 AI
15. Sidor Juraj Slovakia
Holíč
Club Std.Cirrus NM
16. Hlinka Ján Slovakia
AK Martin
Club LS4 MA
Combi A
Priezvisko Meno 2. člen posádky Krajina / Aeroklub Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný
1. Moravcová Barbora Czech Republic
Zbraslavice
Combi A LS8a 15m EU
2. Nováková Dana Czech Republic
Aeroklub Mladá Boleslav
Combi A LS-8 AU
3. Niko Eduard Slovakia
Prievidza
Combi A Duo Discus DP
4. Kollár Michal Kromka Ján Slovakia
Poprad
Combi A Arcus M TA3
5. Bajana Ivan Slovakia
SGC Martin
Combi A Discus 2b DI
6. Petro Roman Šnirc Martin Slovakia
Nitra
Combi A DG1000T NIT
7. Jančik Dominik Slovakia
Nitra
Combi A LS6 GI
8. Divoková Viktória Slovakia
Spišská Nová Ves
Combi A Discus b 3D
9. Kronek Daniel Slovakia
SGC Martin
Combi A Vebtus bt 15m DK
Combi B
Priezvisko Meno 2. člen posádky Krajina / Aeroklub Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný
1. Krejcirik Radek Czech Republic
Hranice
Combi B JS1C EVO ZF
2. Doupal Lubomír Czech Republic
LKKM
Combi B Ventus 2cxM LD
3. Novak Ivan Czech Republic
Mladá Boleslav
Combi B ASG-29 QZ
4. Pechanec Marek Czech Republic
Luhacovice
Combi B JS3 18 Q1
5. Krejčiřík Petr Czech Republic
Hranice
Combi B JS MD-3 VB
6. Jurovic Martin Slovakia
Bratislava
Combi B Ventus c JQ
7. Kovalčík Ján Slovakia
AK Bratislava
Combi B Discus 2C FES ZI
8. Fürješ Martin Slovakia
SGC Martin
Combi B JS 3/ 18 3
9. Lojdl Milan Slovakia
AK Martin
Combi B Ventus 2cxt MJ1
10. Belakova Gabriela Slovakia
Prievidza
Combi B Ventus3M CAT
11. Abonyi Peter Slovakia
Ružomberok
Combi B Ventus C PA
12. Šrank Miloš Slovakia
Nové Zámky
Combi B ASG-29E LK
13. Divok Ján Slovakia
Spišská Nová Ves
Combi B Discus 2cT DJ
14. Bobok Tomáš Slovakia
Prievidza
Combi B Discus 2ct AL
15. Kubovčík Viliam Slovakia
Poprad
Combi B ventus2cxt VV
16. Pokorný Peter Slovakia
Bratislava
Combi B ASG29E 9E
17. Benedikt Lukáš Slovakia
Trnava
Combi B Ventus 3F LB

Náhradníci

Club
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Combi A
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Combi B
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Created by WebCreative.info © 2010 - 2022 All rights reserved.