Back to homepage PMSR.sk
Slovak Gliding Championship 2022
12.06. - 25.06.2022
Archív

Pretekári

Max počet pretekárov Max počet náhradníkov Aktuálne zaregistrovaných pretekárov Aktuálne akceptovaných pretekárov Počet voľných štartovných miest Riadny pretekár Náhradník
70 5 42 39 36

Riadni pretekári

Club
Priezvisko Meno 2. člen posádky Krajina / Aeroklub Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný
1. Beliansky Miroslav Slovakia
AK Bratislava
Club Pegase OT
2. Berko Igor Slovakia
AK SNV
Club Std. Cirrus SA
3. Divok Maroš Slovakia
Spišská Nová Ves
Club Discus b D3
4. Florián Jan Czech Republic
Zbraslavice
Club Std. Cirrus C1
5. Frátrik Tibor Slovakia
SGC Martin
Club ASW20c VG
6. Hlinka Ján Slovakia
AK Martin
Club LS4 MA
7. Kožár Jozef Slovakia
AK Martin
Club LS1-f MF
8. Noga Tibor Slovakia
SGC Drazkovce
Club ASW19B A4
9. Posluch Samuel Slovakia
AK Martin
Club ASW 20 II
10. Šabľa Martin Slovakia
AK SNV
Club Discus b 70
11. Schuller Edmund Slovakia
Lučenec
Club ASW 24 W ZS
12. Sidor Juraj Slovakia
Holíč
Club Std.Cirrus NM
13. Šiška Šimon Slovakia
AK Martin
Club Asw 24 CK
14. Smolka Daniel Slovakia
Prievidza
Club ASW-20 MP
15. Straka Marek Slovakia
Dubnica
Club LS3 AI
16. Surovčík Jr. Milan Slovakia
Žilina
Club ASW 20 S
Combi A
Priezvisko Meno 2. člen posádky Krajina / Aeroklub Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný
1. Bajana Ivan Slovakia
SGC Martin
Combi A Discus 2b DI
2. Divoková Viktória Slovakia
Spišská Nová Ves
Combi A Discus b 3D
3. Jančik Dominik Slovakia
Nitra
Combi A LS6 GI
4. Kollár Michal Kromka Ján Slovakia
Poprad
Combi A Arcus M TA3
5. Kronek Daniel Slovakia
SGC Martin
Combi A Vebtus bt 15m DK
6. Moravcová Barbora Czech Republic
Zbraslavice
Combi A LS8a 15m EU
7. Niko Eduard Slovakia
Prievidza
Combi A Duo Discus DP
8. Nováková Dana Czech Republic
Aeroklub Mladá Boleslav
Combi A LS-8 AU
9. Petro Roman Šnirc Martin Slovakia
Nitra
Combi A DG1000T NIT
Combi B
Priezvisko Meno 2. člen posádky Krajina / Aeroklub Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný
1. Abonyi Peter Slovakia
Ružomberok
Combi B Ventus C PA
2. Belakova Gabriela Slovakia
Prievidza
Combi B Ventus3M CAT
3. Benedikt Lukáš Slovakia
Trnava
Combi B Ventus 3F LB
4. Bobok Tomáš Slovakia
Prievidza
Combi B Discus 2ct AL
5. Divok Ján Slovakia
Spišská Nová Ves
Combi B Discus 2cT DJ
6. Doupal Lubomír Czech Republic
LKKM
Combi B Ventus 2cxM LD
7. Fürješ Martin Slovakia
SGC Martin
Combi B JS 3/ 18 3
8. Jurovic Martin Slovakia
Bratislava
Combi B Ventus c JQ
9. Kovalčík Ján Slovakia
AK Bratislava
Combi B Discus 2C FES ZI
10. Krejcirik Radek Czech Republic
Hranice
Combi B JS1C EVO ZF
11. Krejčiřík Petr Czech Republic
Hranice
Combi B JS MD-3 VB
12. Kubovčík Viliam Slovakia
Poprad
Combi B ventus2cxt VV
13. Lojdl Milan Slovakia
AK Martin
Combi B Ventus 2cxt MJ1
14. Novak Ivan Czech Republic
Mladá Boleslav
Combi B ASG-29 QZ
15. Pechanec Marek Czech Republic
Luhacovice
Combi B JS3 18 Q1
16. Pokorný Peter Slovakia
Bratislava
Combi B ASG29E 9E
17. Šrank Miloš Slovakia
Nové Zámky
Combi B ASG-29E LK

Náhradníci

Club
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Combi A
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Combi B
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Created by WebCreative.info © 2010 - 2022 All rights reserved.