Back to homepage PMSR.sk
Slovak Gliding Championship 2019
16.06. - 28.06.2019
Letisko Martin
Archív

Pretekári

Max počet pretekárov Max počet náhradníkov Aktuálne zaregistrovaných pretekárov Aktuálne akceptovaných pretekárov Počet voľných štartovných miest Riadny pretekár Náhradník
60 15 37 6 69

Riadni pretekári

15m Class
Priezvisko Meno 2. člen posádky Krajina / Aeroklub Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný
1. Belianský Miroslav Slovakia
Partizánske
15m Class LS 8 TC
2. Divok Maroš Slovakia
Spišská Nová Ves
15m Class Discus 2 DI
3. Jančik Dominik Slovakia
Nitra
15m Class LS8s SI
4. Krejčiřík Radek Czech Republic
Hranice
15m Class JS3 ZE
5. Kusbach Jiří Czech Republic
Luhačovice
15m Class KKB15FES B
6. Pavlík Jan Czech Republic
Křižanov
15m Class LS8a JW
7. Sedlák Andrej Slovakia
Nitra
15m Class LS6-c N6
8. Trešlová Jana Czech Republic
Raná
15m Class LS8 EU
Club Class
Priezvisko Meno 2. člen posádky Krajina / Aeroklub Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný
1. Benedikovič Karol Slovakia
Air Sympatia
Club Class Std. Cirrus AM
2. Hnáta Viktor Slovakia
Aeroklub Holíč
Club Class Std.Cirrus V1
3. Jurovic Martin Slovakia
Bratislava
Club Class C-101A J2
4. Kacvinský Adam Slovakia
AK Bratislava
Club Class ASW-19 BA4
5. Kołodziej Łukasz Poland
Aeroklub Rzeszowski
Club Class Jantar Std. 2 xx
6. Kožár Jozef Slovakia
Aeroklub Martin
Club Class LS1-f MF
7. Noga Tibor Slovakia
SGC Martin
Club Class ASW 19 B A4
8. Petrik Matej Slovakia
Aeroklub Sabinov
Club Class Std. Cirrus XII
9. Picka Martin Czech Republic
AK Tábor
Club Class ASW 19 B BU
10. Posluch Samuel Slovakia
SGC Martin
Club Class Cirrus Std. LX
11. Rizzi Alberto Slovakia
Holic
Club Class DG 202 SJ
12. Schuller Edmund Slovakia
Lučenec
Club Class ASW 24WL ZS
13. Sedmák Peter Slovakia
Aeroklub Martin
Club Class Ls-4 BM
14. Šiška Šimon Slovakia
SGC Martin
Club Class Asw 19b A1
15. Smolka Daniel Slovakia
Prievidza
Club Class ASW-20 (A) MP
16. Sobek František Slovakia
Sabinov
Club Class DG100 G1
17. Trešlová Hana Czech Republic
Raná
Club Class Cirrus Std. CI
18. Vavřín Jan Czech Republic
Vysoké Mýto
Club Class ASW15b IG
Combi class
Priezvisko Meno 2. člen posádky Krajina / Aeroklub Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný
1. Benedikt Lukas Slovakia
Ak Trnava
Combi class Ventus 3f LB
2. Černy Pavol Slovakia
SGC Martin
Combi class Shark 304MS EP
3. Fürješ Martin Slovakia
SGC Martin
Combi class JS-1 C MD
4. Hotovy Petr Hotový Czech Republic
Česká Lípa
Combi class JS1 B TJ IGC
5. Jakubčák Ľubík Sulírová Antónia Slovakia
SGC Martin
Combi class Arcus M CAR
6. Jesenský Braňo Slovakia
SGC Martin
Combi class Ventus 2cxt J
7. Krejčiřík Petr Czech Republic
Hranice
Combi class JS-MD Single ZF
8. Laho Benedikt Slovakia
Trnava
Combi class Discus2ct 18m JH
9. Lojdl Milan Slovakia
Martin AK
Combi class Ventus MJ1
10. Niko Eduard Darnady Dávid Slovakia
AK Nitra AK Prievidza
Combi class Duo Discus 777
11. Pokorný Peter Slovakia
Bratislava
Combi class ASG29E 9E

Náhradníci

15m Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Club Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Combi class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Kontakt
Letisko Martin
Dražkovce 176
038 02 Dražkovce
+421 911 397 305
pmsrfg19@gmail.com Ďalšie kontakty
Created by WebCreative.info © 2010 - 2019 All rights reserved.